Bezpieczeństwo zakupów

Czy zakupy przez internet są bezpieczne?

Tak. Bezpieczeństwo Twoich zakupów jest dla nas kluczowe.

Transakcje elektroniczne dokonywane w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem zewnętrznego systemu płatności Przelewy24. Jest to system umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje za pomocą karty płatniczej oraz przelewów internetowych.

Przelewy24 jako agent Rozliczeniowy gwarantuje jakość i bezpieczeństwo obsługiwanych transakcji. Operator finansowy Przelewy24 nie przechowuje ani nie przekazuje kontrahentom danych dotyczących kart płatniczych i kont bankowych.

Ponadto Przelewy24 korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje dotyczące płatności, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Przelewy24 spełnia międzynarodowe standardy i wymogi bezpieczeństwa i posiada certyfikat PCI DSS - Payment Card Industry Data Security Standard. Jest to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze Visa i MasterCard w celu ochrony informacji związanych z transakcjami internetowymi. Transakcje online są więc nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Więcej informacji o bezpieczeństwie można znaleźć pod adresem www.przelewy24.pl/bezpieczenstwo.