Zwroty i reklamacje

Zwrot produktów

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby zdjęcia oferowanych przez nas produktów były jak najwyższej jakości oraz oddawały rzeczywisty wygląd produktów, a opisy tworzymy jak najbardziej szczegółowo. Jeśli jednak z jakichkolwiek powodów zamówiony przez Ciebie produkt po otrzymaniu okazał się nie spełniać Twoich oczekiwań to masz prawo do zwrócenia produktu przez okres 14 dni od daty odebrania paczki.

Procedura zwrotu krok po kroku

  1. Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy
  2. Spakuj paczkę wraz z całą otrzymaną zawartością (produkty, dowód zakupu, formularz zwrotu) tak, aby paczka nie została uszkodzona podczas transportu.
  3. Wyślij paczkę na nasz adres:

Dział zwrotów
TRSHOES
ul. Żyzna 15M
42-202 Częstochowa

Koszt przesyłki podczas zwrotu towaru pokrywa Kupujący. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. Zwrot płatności następuje przelewem na podane przez Kupującego konto (niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni).

Prosimy mieć na uwadze, że warunkiem koniecznym pozytywnego rozpatrzenia zwrotu jest otrzymanie przez nas produktów nieuszkodzonych oraz nieposiadających śladów użytkowania. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Jak poprawnie przygotować paczkę

Zwracany towar najlepiej zapakować do tego samego kartonu, w którym został dostarczony lub innego o podobnych parametrach - w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

Reklamacje

Wysyłane przez nasz sklep produkty są nowe, nigdy nie były używane oraz są objęte 24-miesięczną gwarancją. Jeśli natomiast otrzymany produkt został uszkodzony podczas transportu lub jest niezgodny z zamówieniem to masz prawo go reklamować.

Jeśli jednak wada została stwierdzona w trakcie użytkowania to prosimy niezwłocznie po stwierdzeniu wady dostarczyć produkt na adres:

Dział reklamacji
TRSHOES
ul. Żyzna 15M
42-202 Częstochowa

dołączając formularz reklamacji. Każdą reklamację rozpatrzymy niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 14 dni od jej otrzymania.

W przypadku wątpliwości dotyczących reklamacji produktu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: reklamacje@nescior.com